Gölge yazar aranıyor… Ghost writer aranıyor… Hayalet yazar aranıyor… Gölge yazarlık… Hayalet yazarlık… Yazarlık… Yazar koçluğu… Yazar olmak istiyorum… Yazarlık çalışmaları…  Gölge yazar arayanlar Dr. Korhan Altunyay‘ın aşağıdaki yazısını okuyabilir.

golge-yazar-araniyor

Gölge yazar aranıyor

Kitap yazdırmak ya da hayat hikayesini kitaplaştırmak isteyenler gölge yazarlık hizmetleri almaya başladı. Nitekim yoğun iş ortamında kitap yazmaya vakit bulamayan ama kitabını yazdırmak isteyenlerin başvurduğu bu hizmetten herkes yararlanabilir. Kimler kitabını yazdırmak ister?

  • İş insanları
  • Sanatçılar
  • Spor adamları
  • Siyasetçiler

Kitap yazdırmak isteyen kişilerin gölge yazarlık hizmeti alması Avrupa’da çok yaygın bir girişimdir. Kabul etmek gerekir ki kitap yazmak zor bir iştir, bunu kabul etmek lazım. Şüphesiz, yoğun bir mesai gerektirir. Bu yüzden yoğun çalışan kişiler hayalet yazarlık hizmetlerinden yararlanmaktadır. Gölge yazar aranıyor…

Hayalet yazarlık nedir?

Hayalet yazarlık, kitap yazdırma işini bir başkasına devretmektir aslında. Bu kişi profesyonel anlamda kendisinden istenen konu hakkında kitap yazar ve pek çok insana bu konuda destek olur.

“Hayalet yazar, yani ghost writer, kitap yazmak isteyen ama buna vakit bulamayan kişilere yardımcı olan profesyonel kişidir.”

Bu çerçevede, yıllardır hayalini kurduğunuz kitabı yazdırmak için modern Türk edebiyatı alanında doktora yapmış olan Korhan Altunyay’a yazdırabilirsiniz. Önemli olan ne yazdırmak istediğiniz kitapla ilgili notları ya ses kaydıyla ya da bizzat tuttuğunuz belgelerle gölge yazara iletmenizdir. Nitekim hayalet yazar, kendisine verilen notlarla ya da belgelerle danışanın istediği kitabı yazar.

Danışanlar gölge yazara neden ihtiyaç duyar?

Şu kısa hayatta isminden söz ettirmek isteyenler gölge yazarların verdiği kitap yazma hizmetinden yararlanabilir. Gölge yazar aranıyor diyen kişiler, ismini bir kitabın kapağında gördükleri zamanki mutluluğu belki de hayatlarında başka bir mutlulukla kıyaslanmayacak biçimde yaşarlar. Bunun için gölge yazarlardan alınan kitap yazdırma hizmeti, danışanın hayatındaki en önemli amacı gerçekleştirmesini sağlayan bir hizmettir.

Dr. Korhan Altunyay’ın verdiği gölge yazarlık hizmetinden yararlanmak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz. Yaptırmak istediğiniz çalışmanın detaylarını koraltunyay@hotmail.com elektronik posta adresine e-mail göndererek ya da 0-552-253-17-32 nolu telefonu arayarak bildirebilirsiniz. Ayrıca golgeyazareditorlukhizmetleri Instagram hesabını da takip edebilirsiniz. Hayalinizdeki kitabı yazdırıp fuarlarlara katılmak, imza törenlerinde okurlarınızla buluşmak ve raflarda kitabınızı görmek istiyorsanız başvurabilirsiniz. Kısacası gölge yazar arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.