Hayatımı yazdırmak istiyorum. Hayat öykümü kitaplaştırmak istiyorum… Hayatım kitap olsun… Yaşam öykümü herkes okusun… Yaşadıklarımı kitaba dönüştürmek istiyorum… Geride bir kitap bırakmak istiyorum… Hayatım kitaplaşsın… Siz de yaşamınızın nitelikli bir kitaba dönüşmesini istiyorsanız Dr. Korhan Altunyay‘ın yazısını okuyun.

kitap-yazdirmak-istiyorum

Hayatımı yazdırmak istiyorum

Hepimiz iyisiyle kötüsüyle pek çok olay yaşıyoruz. Yaşamımızda o kadar çok şeyle karşılaşıyoruz ki bunlar hem bizim gelişmemizi sağlıyor hem de yeni bir benlik kazanmamıza yardımcı oluyor. Olumlu ya da olumsuz olaylarla uğraşırken yaşadıklarımızı, verdiğimiz mücadeleleri ve çabalarımızı da herkesin bilmesini istiyoruz. Bu, oldukça doğal bir istek.

Çünkü herkesin hayatı biriciktir ve yazılmaya değerdir.

Bu anlayıştan hareketle hayatınızı kitaba dönüştürmek için birtakım girişimlerde bulunuyorsunuz. Ancak hayatını yazdırmak isteyen insanlar ne yazık ki nereden başlayacaklarını bilmiyor. Bazı girişimlerde bulunuyorlar fakat kitaplarını tamamlayamıyorlar. Peki bunun arkasındaki neden nedir?

Niçin kitabımı tamamlayamıyorum?

Hayatımı yazmak istiyorum diyorsanız evvela bu işe başlamanız lazımdır.

  • Neler yaşadım?
  • Başımdan ne gibi ilginç olaylar geçti?
  • Dostlarım ve dostluklarım…
  • Aşklarım…
  • Aile yaşamım…
  • İş hayatım…

Yukarıdaki başlıklarla ilgili notlar alırsanız ve sakin kafayla düşünürseniz hayatınızı yazabilirsiniz. Ancak tüm çabalarınıza rağmen eğer hayatınızı yazamıyorsanız elbette bize başvurabilirsiniz. Hayatımı yazdırmak istiyorum diyen pek çok danışan Dr. Korhan Altunyay’dan profesyonel destek alarak kitaplarını yayımlamıştır. Siz de hayatınızın en önemli yönlerini yazdırmak istiyorsanız bize başvurabilirsiniz.

Bizimle nasıl iletişim kurabilirsiniz?

Hayatınızı yazdırmak istiyorsanız gölge yazarlardan destek almanız mümkündür. Gölge yazar olarak danışanlara hizmet veren Dr. Korhan Altunyay, hayatınızın kitaplaşmasını sağlayabilir. Okura çarpıcı bir hayat öyküsü okutmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bize başvurmaktır. 0 552 253 17 32 numaralı telefonu arayarak ya da koraltunyay@hotmail.com adresine elektronik posta yollayarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra golgeyazareditorlukhizmetleri Instagram hesabımızı da takip edebilirsiniz.

Büyük bir gizlilik içerisinde gerçekleştirdiğimiz çalışmanın sonucunda hayatınızı iki kapak arasında görebilirsiniz. Bu büyük sevinci ve mutluluğu yaşamak istiyorsanız hemen başvurabilirsiniz.

Unutmayın, bir kitabın kapağında adınız yazabilir. Bunun için Dr. Korhan Altunyay’dan profesyonel bir destek alarak işe başlayabilirsiniz. Tüm yazı çalışmalarınız için lütfen iletişim kurun.