Gölge yazar arıyorum… Gölge yazarlık… Hayalet yazar… Roman yazdırmak istiyorum… Hayatımı yazdırmak istiyorum… Kitabım olsun istiyorum… Kitap yazdırmak istiyorum… Kitap yazdırmak… Detaylar korhanaltunyay.com‘da…

gölge yazar arıyorum

Gölge yazar arıyorum

Gölge yazarlar, kitap yazdırmak isteyenlere hizmet veren kişilerdir. Siz de kitabınızın yayımlanmasını istiyor olabilirsiniz. Çoğu insan, kitap sahibi olmak ister ancak buna zamanı yoktur. Bu yüzden gölge yazarlara başvurur. Nitekim gölge yazarlık, çeşitli nedenlerle kitap yazacak vakti olmayan kişilere yardımcı olur. Hayalet yazarlık, kitap yazdırıp yayımlatmak, geride bir iz bırakmak, çocuklarına ya da kendilerinden sonrakilere hatıralarını aktarmak isteyenlere destek veren bir müessesedir. Peki, niçin gölge yazarla çalışmak gerekir?

  • Hayalet yazar, yazmayı bilir ve kitabınızı en iyi şekilde kaleme alır.
  • Gölge yazar, sizi neleri yazdıracağınız konusunda yönlendirir.
  • Hayalet yazar, düşüncelerinizi belli bir kompozisyon halinde ifade etmenizi sağlar.
  • Yazar, sürecin tümünde size destek verir.
  • Gölge yazar, bir çeşit psikolojik destek sağlar.

Bütün bunlar bir arada düşünülürse gölge yazar arıyorum diyenler için en doğru tercih, onlara yazı sürecinin en başından en sonuna dek destek verecek kişidir.

Gölge yazarlıkla ilgili bilinmesi gerekenler nelerdir?

Pek çok insan, gölge yazarlıkla ilgili bazı konuları merak eder. Gölge yazar kimdir, ne tür bir iş yapar, neleri yazdırabilirim gölge yazarlar, gölge yazarla çalışmak faydalı olur mu? Bu sorular, çalışmaya başlamadan önce danışanların zihnini kurcalar.

“Gölge yazar, size yazma konusunda yardımcı olan kişi değildir, sizin adınıza kitabınızı yazan kişidir.”

Yazmayı bilen, nelerin hangi tür metinlerde kullanılacağı konusunda bilgi sahibi olan gölge yazar, çalışmanın sonunda yazara yayın desteği de verebilir. Belirtmek gerekir ki gölge yazar, gizlilik içerisinde işini yapar ve çalıştığı kişilerin tüm bilgilerini saklar. Eğer isterse danışan ile gizlilik sözleşmesi imzalar. Gölge yazar, danışanın anlatılacaklarla ilgili tüm hususlarda destek aldığı kişidir. Bu yüzden, danışanla gölge yazar arasında özel bir dostluk ilişkisi gelişebilir.

Siz de gölge yazar arıyorum diyorsanız modern Türk edebiyatı uzmanı Dr. Korhan Altunyay ile iletişime geçebilirsiniz. koraltunyay@hotmail.com elektronik posta adresine e-mail ile başvurabileceğiniz gibi 0-552-253-17-32 nolu telefonu da arayabilirsiniz. Ayrıca yaratici_yazarlik_egitimi korhan_altunyay golgeyazareditorlukhizmetleri Instagram adresindeki hesapları da inceleyebilirsiniz.

Adınızın üzerinde bulunduğu bir kitap sahibi olmak sizin de hakkınız. Bunun için doğru adreste olduğunuzu unutmayın.