Gölge yazar kitapları… Hayalet yazarlık… Gölge yazar fiyatları… Ghost writer… Göle yazar ücretleri… Hayalet yazar… Gölge yazarlıkla ilgili merak ettiğiniz her şey yazımızda…

gölge-yazar-kitapları

Gölge yazar kitapları

Kitap yazdırmak isteyen ama gölge yazarların yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi sahibi olmayan kişiler Google’da farklı anahtar kelimeleri aratıyor. Kitap yazdırmak isteyenler, gölge yazarların hangi kitapları yazdığını merak ediyor. Genel olarak, danışanlar gölge yazarlara şu türde kitap yazdırmak için başvuru yapar:

  • Roman
  • Öykü (Hikaye)
  • Anı (Hatıra)
  • Otobiyografi (Öz yaşam hikayesi)
  • Biyografi (Yaşam hikayesi)
  • Makale

Kitap sahibi olmak isteyen danışanlar çoğunlukla ya yaşam öykülerini ya da roman yazdırmak istiyor. Hatta kimi danışanlar, hayat öykülerini roman formunda da yazdırmak istiyor. Hayatlarının unutulmaması, başkalarının da hayatlarını okuması için çaba içerisinde olan danışanlar için gölge yazarlar iyi bir destekçidir.

Gölge yazar fiyatları

Gölge yazarların aldığı ücretlerin ne kadar olduğunu merak edenler de çok fazla. Hayalet yazar, ücretleri bazı kriterlere göre belirler. Hatta her hayalet yazarın kendine göre kriterleri de vardır. Ancak gölge yazar fiyatları için daha çok şu kriterler kullanılır:

“Kitabın türü, sayfa sayısı ve konusu gölge yazar fiyatları için oldukça önemlidir. Ancak bu kriterlerin yanı sıra başka spesifik kriterler de olabilir.”

Herkesin bildiği gibi gölge yazar kitapları için gölge yazarın belli bir mesai harcaması gerekir. Nitekim bu mesai gerçekten hayalet yazarı yorar ve onun, özel işlerini yapmasını engeller. Dolayısıyla bütün bunlar, gölge yazar fiyatının belirlenmesini sağlayan en önemli husustur.

Kitabınızı yazdırmak istiyor musunuz?

Siz de kitabınızı yazdırmak istiyorsanız hiç gecikmeden gölge yazar Dr. Korhan Altunyay ile iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır pek çok kişinin kitap sahibi olmasını sağlayan Korhan Altunyay, sizin romanınızı, hayat hikayenizi, öykünüzü ya da hatıralarınızı kaleme alabilir. Eğer aklınızda çarpıcı bir roman konusu varsa, biyografinizi çocuklarınızın ve torunlarınızın okumasını istiyorsanız, imza günlerine katılıp okurlarınıza kitaplarınızı imzalattırmayı arzu ediyorsanız hiç gecikmeden bizimle iletişime geçin. Bu sayede siz de hayatınız boyunca saklayacağınız ve yakınlarınıza göstereceğiniz bir kitap sahibi olacaksınız. Bizimle iletişim kurmak için 0-552-253-17-32 nolu telefonu arayabilir, aynı telefona WhatsApp mesajı yollayabilir ya da koraltunyay@hotmail.com elektronik posta adresine hangi konuda kitap yazdırmak istediğinizi yazabilirsiniz.

Hayallerinizi ertelemeyin, sizin de kitabınız olsun.